Rozloučení s BonBónem 🍬

Dnes je 30.dubna 2024 a mě čeká zcela jistě hezký den. Počasí je příznivé, jako dělané pro příjemné setkání s přáteli venku v přírodě. Sejdeme se tedy na Paloučku, přivezeme si dobroty všeho druhu, taky dobrou náladu a někteří z nás i nějaké děti a psíky, aby bylo ještě veseleji. Večer nebudeme „pálit čarodějnice“, protože čarodějka=dobrodějka 🙂, ale táborový oheň přesto zapálíme, prostě jen tak.

Do radosti z nového slunečného dne se mi ale vkrádá trocha nostalgie a smutku. Dnešek je totiž zároveň i mým posledním dnem, kdy bych mohla o sobě říci, že prodávám v krámku s voňavou čokoládou a pralinkami.

Všem našim zákazníkům tedy tímto děkuji za věrnost a oznamuji, že Bon Bon v Plzni se sice zavřel, ale kdo chce, neb si za ty roky vypěstoval na naší čokoládě závislost, může navštívit, v rámci nějakého výletu, např. Muzeum čokolády a marcipánu přímo v Táboře nebo pobočku v jiném městě a nebo si prostě objednat z e-shopu. A kdo jste za mnou chodil na pokec a na kávičku do krámku, najdete mě přes léto na Paloučku v Příšově.

Takže konec smutnění, vždyť se říká, že když něco starého končí, otevírají se dveře nových možností. A tak si večer s chutí připiju na skvělé zítřky. Nejen moje, nejen Bon-Bonu, ale nás všech, celé Evropy a celé planety, protože se zdá, že to máme všichni pěkně nahnutý. Ale třeba taky ne, třeba se stane NĚCO, třeba se nám všem rozsvítí nejen v hlavě, ale hlavně v srdcích. Tak na zdraví a na moc dobrou čokoládu.

A já děkuji za hezkých, skoro osm, čokoládových let.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Vzpomínkové video SVCS 2014-2023

    Video z archivních fotografií, které byly pořízeny převážně na akcích SV za prvních deset let jeho působení v Československu.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na FB