Chcete vědět,co je u nás nového? Přihlaste se k odběru akcí a novinek a nic vám neuteče. 

Haló, haló. Na vědomí se dává, že je tady léto. Nastal ten správný čas, kdy se mnohem snáze můžeme potkávat a něco společně tvořit, podniknout výlet, či uspořádat nějakou akci. Zatím pro vás připravujeme toto: 

26. - 28. 07. 2024 - Víkend prázdninových aktivit   a večerního promítání v našem letním kině  

Výlet na státní zámek Kozel plus večerní posezení, případně i přespání na Paloučku.

Pak jsou tam zatím další dva návrhy akcí na Palouček, plus info k výletu na Mauricius....

Máte-li i vy, nějaký nápad či návrh, napište nám ho.

POZOR! Nově naplánovaná akce na Paloučku na víkend 26.-28.07.24

Podnikneme výlet na zámek Kozel?       

Původně plánovaná sobota 13.7. nevyšla, ale zkusíme s Irčou vymyslet jiné datum. Případně, já mohu i v týdnu, máte-li zájem, napište mi.

Byla jsem tam už před pár lety a pamatuji si, že se mi tam moc líbilo. Hlavně venkovní prostory, které byly překrásně upravené. Byl to moc hezký výlet, který bych si ráda zoopakovala. Také proto, že tam pracuje kamarádka Irenka, kterou můžeme tím pádem taktéž navštívit a dát si u ní třeba dobrou kávu 🙂.

Budete-li zrovna u nás na Paloučku, vyrazíme společně nebo se můžeme sejít až tam. Pak se přemístit do Příšova a užít si večer u ohýnku. Co vy na to?

info@mezi-svymi.cz

Návrh 1:  "Medaři na cestách"

Povídání s promítáním. Někdy bychom mohli večer posedět nejen u táboráku, ale také v našem "letním kině" a pokochat se nádhernými fotkami z cest. Naši - vaši kamarádi "medaři"  toho sjezdili v poslední době hodně a nejen, že mají nádherné fotografie, ale navíc umí velmi hezky a poutavě o svých výpravách a zážitcích vyprávět. Byl by zájem?

Co vy na to?                  Kudy na Palouček?

Návrh 2: "Pečeme s Reissovými"

Vhodné obiloviny a proč mlýnek? Kvalitní mouka a správný kvásek...prostě o přípravě chleba 3.generace, který je zdravější, chutnější a rychle připravený. A nejen o chlebu, ale celkově o zdravém životním stylu. Část bude praktická a část teorie, které se budou hodit i pro veškerou přípravu potravin v kuchyni, výběr nádobí, nábytku či ošacení. Více info v tomto krátkém videu.

Do textu zprávy ná případně napište, zda by vám vyhovovala akce typu přednáška pro více lidí nebo zda je pro vás zajímavější malá skupina (5 - 6 osob), kde bude prostor věnovat se každému individuálně. Malou i větší akci samozřejmě můžeme spojit, například, s večerním posezením u ohně. 

Výlet na Mauricius

Velké výlety se většinou plánují trochu více dopředu než výlety za humna. Proto vám zavčasu předkládáme tento návrh ke zvážení. Komu z vás by se letos chtělo letět s námi nebo za námi na Mauricius, více informací najdete v článcích nebo rovnou tady.

Děkujeme, že nám pomáháte otestovat funkčnost stránek.Budeme rádi za zpětnou vazbu, zda vám e-maily chodí, zda je v pořádku grafika, apod. Budeme rádi, když si prohlédnete celý obsah webu a případně nás upozorníte na nedostatky, na které možná narazíte.

Chcete vědět,co je u nás nového? Přihlaste se k odběru novinek a nic vám neuteče.